O nás

 ONÁS

Históriu spoločnosti Bridge International s.r.o. sme začali písať v roku 1993, kedy bola naša perspektívna obchodná spoločnosť založená zápisom do Obchodného registra OS Trnava . 

Jej zameraním je  maloobchod so športovými potrebami pre vodné športy. Od začiatku našej činnosti veľmi úzko spolupracujeme so spoločnosťou JOBE SPORTS International (Holandsko) zástupcom firmy JOBE (USA) pre Európu, ktorá patrí vo svojej kategórii ku svetovej špičke. 

A kto sme?  V skratke,sme rodinná firma, ktorá sa venuje vodnému lyžovaniu už viac ako 30 rokov. Bratia Martin a Ivan Oravec založili túto firmu v roku 1993 nakoľko v tej dobe bolo veľmi náročné zohnať kvalitný neoprén, vesty ako aj iné veci ktoré sme potrebovali hlavne pre vlastnú potrebu a potrebu športových klubov.

Dnes sa firme venujem hlavne ja Denisa Oravcová (manželka).  - ja som tá poverená osoba ktorá s Vami komunikuje a bude sa snažiť Vám vždy 

splniť Vaše požiadavky. V tejto práci som našla príležitosť zužitkovať moje dlhoročné skúsenosti s týmto športom. A taktiež možnosť spojiť prácu,hobby a starostlivosť o rodinu.

rok 1997, ME za vlekom Piešťany               a teraz , len tak pre radosť Klub vodného lyžovania Piešťany

PD_6_File_001                      PD_14_File_010

 

a moja rodina

IMG_1612